Допомога багатодітним сім’ям

Buteyko_800x600

 

Для багатодітних сімей передбачено безліч пільг, однак грошова підтримка держави залишає бажати кращого. Ті кошти, які виділяються багатодітним сім’ям, не можуть покрити поточні витрати і потреби. Через критичну економічну ситуацію, зростання цін на продукти, одяг і послуги багато звичайні сім’ї не в змозі забезпечити свої потреби в повній мірі. А що вже говорити про тих батьків, які повинні виростити і виховати 10, а іноді і 13 дітей. Вони знаходяться на межі виживання, економлять на найнеобхідніші речі, тому їм потрібна значна матеріальна допомога та моральна підтримка.

Благодійний Фонд «Надія» ініціював кілька програм допомоги багатодітним сім’ям. Завдяки спільним зусиллям ми змогли забезпечити дітей всім необхідним: одягом, іграшками, продуктами харчування, ліками.

Наш Фонд намагається зробити все для того, щоб надати матеріальну та моральну підтримку багатодітним сім’ям, порадувати дітей новими іграшками та одягом, допомогти втілити в реальність дитячі наївні мрії. Завдяки чуйним і добрим людям нам вдається зібрати значні кошти, які покривають всі необхідні потреби багатодітних сімей. Але ми не збираємося зупинятися на досягнутому. Попереду чекають нові проекти та сім’ї, які потребують нашої спільної допомоги.

Як можна допомогти багатодітним сім’ям

На сьогоднішній день багато сімей чекають вашої підтримки. Історія кожної сім’ї по-своєму унікальна, але в той же час викликає співчуття, оскільки багато людей постраждали від війни і залишилися без даху над головою. Вони змушені відмовляти собі у всьому. Держава не виділяє необхідні кошти і батьки повинні економити на життєво необхідних речах. У сім’ях росте багато талановитих, дивовижних дітей, які мають потребу в одязі, харчуванні, іграшках, приладдях для навчання. Кожна дитина сповнена надій і мрій, але сувора дійсність змушує міркувати більш раціонально. Діти не можуть повністю реалізуватися і жити повним життям, так як батьки не в змозі їм дати того, що вони заслуговують.

Допомогти багатодітним сім’ям

Благодійний Фонд «Надія» закликає кожного не бути байдужим і допомогти багатодітним сім’ям. Навіть маленька допомога буде безцінна. Кожна гривня добровільних пожертвувань піде на потреби дітей і сім’ї:

  • одяг і взуття;
  • дитяче харчування і памперси;
  • іграшки;
  • меблі;
  • ліки і кошти на реабілітацію для важко хворих дітей.

Ми гарантуємо, що всі кошти будуть передані сім’ям для розвитку дітей та покриття витрат. Наш Фонд завжди надає докладний звіт про те, на що була витрачена кожна гривня.

Не залишайтеся осторонь, давайте допоможемо багатодітним сім’ям виховати в дитині повноцінну і самодостатню особистість. Навіть кілька гривень здатні збільшити загальну суму пожертвувань. Спільними зусиллями ми можемо зібрати необхідні кошти, яких так потребують багатодітні сім’ї. Співчуття і доброта здатні творити чудеса і зробити кожного з нас щасливішими. Разом ми зможемо надати значну підтримку дітям та їх батькам, втілити їх мрії та цілі в реальність!

Ми в соц. мережах

Контакти

25006 м. Кіровоград , вул. Шумілова 79

тел. (063)3970801;
тел. (066)9063232;
тел. (068)0727296;

e-mail: volodia.derevianko65@gmail.com

Back to Top