Допомога дитячим будинкам

Фонд надає допомогу дитячим будинкам, притулкам, центрам соціально-психологічної реабілітації дітей, котрі знаходяться на території Кіровоградської області в Україні. Ціль нашої роботи – допомога дітям, які не мають можливості повноцінно розвиватись і радіти життю.

deti s DTSP_800x600

Наш проект націлений на надання допомоги, яка принесе свої плоди через багато років, чи у момент випуску дітей у доросле життя. Всі ми знаємо, що вихованці дитячих будинків та інтернатів зростають у замкненій від навколишнього світу системі і інколи мають дуже розмите уявлення про всі процеси, які відбуваються у ньому. В той же час, вихователі та інший персонал дуже часто не мають можливості донести всю інформацію до своїх підопічних.

Співпрацюючи з адміністрацією інтернатних закладів та за допомогою постійних систематичних поїздок, ми маємо можливість проводити соціальну адаптацію дітей та підлітків, допомагати їм з духовним розвитком та становленням здорової особистості. Все це реалізується через проведення семінарів, тренінгів, додаткових занять та інших заходів, що проходять за межами закладів.

Як можна допомогти:

Благодійний Фонд «Надія» закликає кожного не бути байдужим і допомогти дитячим будинкам. Навіть маленька допомога буде безцінна. Кожна гривня добровільних пожертвувань піде на потреби дітей. Для більш детальної інформації скористайтесь нашими контактами

Допомогти дитячим будинкам

Ми в соц. мережах

Контакти

25006 м. Кіровоград , вул. Шумілова 79

тел. (063)3970801;
тел. (066)9063232;
тел. (068)0727296;

e-mail: volodia.derevianko65@gmail.com

Back to Top